Zbavte se strachu z tetování


Existuje mnoho lidí, kteří by si rádi pořídili tetování, ale neustále z něj mají zbytečný strach. Důvody strachu jsou různé, ale většinou se jedná jen o psychický blok, který člověku brání v tom, aby si tetování pořídil. Jaké druhy strachu jsou nejčastější a jak se jich snadno zbavit?

tattoo-1179520

Zdroj: freeimages.com

Strach z bolestivé aplikace

Asi nejzásadnějším problémem pro mnohé z nás je strach z bolesti, kterou nám aplikace nového tetování přinese. S jistou mírou bolesti je samozřejmě třeba počítat, ale je důležité vzít v potaz to, že záleží na tom, na jaké místo na svém těle si tetování necháte aplikovat, protože podle toho se určuje míra citlivosti jednotlivých částí těla. To vše vám ale prozradí už tatér, který má bohaté zkušenosti s aplikací tetování a ví, která místa jsou bolestivější než jiná. Tento strach je tedy zcela zbytečný, protože pokud máte obavy z vysoké bolestivosti, pak stačí vybrat takové místo, kde vás samotná aplikace bude bolet nejméně.

Strach ze změny názoru

V současné době se vám líbí kapela, jejíž logo si přejete nechat vytetovat, ale co bude za pár let, až se vám kapela možná líbit přestane? To jsou myšlenky spousty nerozhodných lidí, kteří by rádi tetování, ale stále ne a ne najít k tomu odvahu. Řešení je prosté – uvědomte si, že si nemusíte pořizovat tetování trvalé, ale například jen dočasné. Stejně tak tu je ale možnost odstranění tetování, které se vám po čase již přestane líbit. Variant je víc a je na vás, pro kterou z nich se rozhodnete. nejlepší je pochopitelně ta možnost, že si vyberete takový motiv, u kterého máte jistotu, že vás hned tak neomrzí.

Napsat komentář