Tetování se jmény


Asi jedním z nejožehavějších motivů tetování jsou ta, ve kterých je konkrétní jméno. Nejednou taková tetování byla později příčinou mnoha problémů a bylo třeba hledat způsoby, jak je účinně odstranit. Proč jsou tetování se jmény tak nebezpečná?

8770

Zdroj: tattoodesign.com

Tetování, které vydrží

Největší riziko je pochopitelně u tetování se jmény svých partnerů. V případě rozchodu je pak člověk postaven před nemilé rozhodnutí a to odstranění tetování. I s tím je třeba počítat v momentě, kdy vám vytetování si jména svého partnera přijde jako skvělý nápad. Uvědomte si, že toto tetování je trvalé a nepůjde dolů snadno. Pokud chcete potěšit svou polovičku, vyzkoušejte například dočasné tetování, ale při volbě tetování trvalého buďte opravdu velmi opatrní.

Když na jméně trváte

Pokud opravdu trváte na tom, abyste si tělo ozdobili jménem, pak volte raději například jména svých dětí. Budete tak mít pocit, že jsou neustále s vámi, což je jistě skvělý způsob, jak si své potomky připomínat v době jejich nepřítomnosti. Rozhodně je to lepší rozhodnutí, než nechat si na kůži vytetovat jméno svého partnera, se kterým se za pár měsíců můžete rozejít a budete pak jeho jméno nosit spíše jako nepříjemnou vzpomínku na vztah, který vám nevyšel. Důkladně proto vždy zvažte, zda jste ochotni společně s novým tetování přijmout fakt, že se jedná o trvalou ozdobu a sepište si všechna pro a proti.

Napsat komentář