Tetování s motivy zvířat


To, že si mnozí lidé nechávají vytetovat své čtyřnohé domácí mazlíčky, není nic neobvyklého. Setkat se ale můžete i s motivy pavouků, hadů nebo, pokud trochu zabrouzdáte do světa fantazie, například draky. Proč jsou právě motivy z říše zvířat tak oblíbené?

fly-1162521

Zdroj: reeimages.com

Proč říct ne motivu psího kamaráda

Dalo by se říct, že hlavním důvodem, který vede člověka k tomu, aby si nechal vytetovat svého čtyřnohého kamaráda, je snaha o to, aby nikdy neupadl v zapomnění, aby bylo všem na první ohled jasné, jak moc je pro vás důležitý, a že je to opravdový přítel. Bohužel ale je třeba také počítat s tím, že jednou odejde do psího nebe. Sice vám pak zůstane pěkná vzpomínka, ale to je možná špatně. Prostřednictvím tetování si jej tak budete připomínat mnohem častěji, a to vám, alespoň zpočátku, rozhodně na náladě nepřidá. I z toho důvodu je lepší nechat si vytetovat nějaký neutrální zvířecí motiv, pod kterým si sice představíte konkrétního tvora, ale už to pro vás nebude tak silná citová vazba.

Proč jsou zvířecí motivy tak oblíbené

Když si necháte vytetovat jméno svého partnera, je dost možné, že se jednou rozejdete a vám pak zůstane jen to tetování, které jste možná dříve obdivovali, nyní vám bude na překážku. Výhodou zvířecích motivů je to, že jsou navždy, jelikož pes vás jen tak nikdy neopustí. Držet se ale nemusíte jen těch zvířat, která máte doma. Pokud se vám například líbí sloni, orli nebo dinosauři, není nic snadnějšího, než vyhledat šikovného tatéra, který vám vyhotoví požadovaný motiv podle vašeho přání. Jak tomu ale je u většiny tetování – zvažte důkladně, zda chcete celý život nosit takovou ozdobu a důkladně vybírejte motiv, který vám bude maximálně vyhovovat.

Napsat komentář