Tetování pro ty méně odvážné


Mít tetování si přeje spousta lidí, avšak jen někteří najdou odvahu si je skutečně nechat na své kůži vytvořit. Jaké jsou příčiny toho, že si člověk celý život přeje tetování, ale nikdy se pro ně úplně nerozhodne? Co dělat, když i vy toužíte po tetování, ale chybí vám na to dostatek odvahy?

my-hands-1165371

Zdroj: freeimages.com

Jak učinit to správné rozhodnutí

Říká se, že tetování je záležitostí na celý život. Dnes už tomu není pravda, jelikož nejenže lze tetování odstranit, ale také je lze upravit na jiné, pokud se vám motiv přestane líbit. Mýtus, že vaše tělo tak bude “vyzdobeno” na celý život, tak můžeme velmi snadno vyvrátit. To ale pochopitelně neznamená, že můžete výběr motivu podcenit. Rozhodnutí je to důležité a rozhodně byste o něm měli uvažovat a zvážit je ze všech stran. Opravdu tetování vyjadřuje něco, co má pro vás dlouhodobý význam nebo je to jen dočasný stav? Vážně je tento motiv ten pravý a nehrozí, že by se vám brzy přestal líbit a vy se jej tak chtěli zbavit? Na všechny tyto otázky si musíte umět odpovědět ještě dřív, než vyrazíte do tetovacího salonu. Jakmile do něj vstoupíte, měli byste mít jasnou představu o svém tetování – tedy měli byste znát místo, kde se necháte tetovat, motiv a jeho velikost.

Když si stále netroufáte

Není nic jednoduššího, než zvolit nějaký nenápadný motiv, na který si troufne každý. Co třeba váš oblíbený citát? Nebo jména potomků a data jejich narození? Motivů je spousta, takže stačí jen důkladně projít nabídku tetovacích salonů a můžete si tak nechat vytvořit své vlastní a originální tetování, které bude třeba jen drobnější, takže pro vás nebude až takový problém si na ně zvyknout a nosit je na svém těle. Tetování už dávno není o statečnosti, ale o schopnosti se správně rozhodnout, takže pokud váháte, zda jít do tetování nebo ne, věřte, že vše je jen ve vaší režii.

Napsat komentář