Tetování místo prstenu


Zásnuby a svatba jsou důležitými kroky v životě člověka, s kterými jsou spojena nejen důležitá emocionální rozhodnutí, ale také značné finanční výdaje. A co si budeme povídat, pro mnoho mladých párů mohou tyto výdaje znamenat velký problém. Není se čemu divit, když svatební hostina stojí až několik měsíčních platů. A snubní a zásnubní prsten si také žádá svoje.

Možná proto si stále více párů oblíbilo trend tetování snubního prstenu, namísto shánění klasických kovových šperků. Mezi výhody tohoto tetování řadí zamilovaní především ušetřené finance za nákup snubních prstenů, ale také méně stresu spojeného se sháněním požadovaného šperku. U tetovaných prstenů nepotřebují také zjišťovat žádné informace o kvalitách nebo druzích drahokamů, ani prozkoumávat jednotlivé cenové nabídky.

Většině párů se také líbí originalita takového snubního prstenu. Protože tetování mívá člověk většinou na celý život, jedná se také o krásný a výstižný symbol věčné lásky, která jen tak nevyprchá.

Tetování namísto prstenu

Oblíbené motivy

Mezi oblíbené motivy patří jednoznačně symboly, které jsou typické právě pro daný konkrétní pár. Namísto zlatého prstenu se tak na prstech novomanželů objevují postavičky z oblíbených filmů nebo seriálů. Některé páry se nechají inspirovat filmem, na který se byli společně podívat v kině na své první schůzce.

Dalším oblíbeným tetováním je například datum svatby, což se pro pány jeví také jako značně praktické, protože na výročí svatby opravdu jen tak nezapomenou. Budou ho totiž nosit každý den doslova před očima.

Místo snubního prstenu volí často dámy tetování v podobě svého nového příjmení a označení paní. Pozadu nezůstávají ani motivy křídel, symboly související s hudbou, zamilovaná srdíčka, nebo křestní jméno partnera.

tetování nebo prsten obrazek3

Zamilované páry, které přeci jenom chtějí, aby jejich tetování alespoň trochu připomínalo tradiční snubní prsten, většinou zvolí ozdobné tetování, které na první pohled připomíná kovový prsten. Teprve při bližším prozkoumání zjistíme, že se nejedná o prsten, ale ozdobné tetování. Taková tetování patří designově mezi jedna z nejpovedenějších a v tatérských salonech vznikají speciální série tetování v duchu snubních prstenů. A nechybí samozřejmě ani tetování prstenů na přání.

tetování na prstech

 

foto: tattooeasily

Napsat komentář