Tattoo convention 2016


Milujete tetování a rádi byste se na nějaké akci setkali s podobně smýšlejícími lidmi? Pak můžete zavítat například na populární Tattoo convention 2016, která se koná letos v květnu v Praze. A na co všechno se můžete těšit?

man-1097889_960_720

Zdroj: pixabay.com

Co vás letos v Praze čeká

Ve dnech 20. až 22. května 2016 bude hlavní slovo v Praze patřit milovníkům tetování. Již 18. ročník oblíbené Tattoo convention vám předvede ty nejnápaditější a nejbláznivější motivy tetování, jaké si jen dovedete představit. Těšit se můžete na 85 tetovacích studií z celého světa, která vám rádi představí svoji tvorbu. Samozřejmostí je bohatý kulturní program a především The Freak Show z Finska. Těšit se ale můžete i na spoustu hudebních kapel, pestrý doprovodný program a v neposlední řadě také několik tetovacích soutěží, do kterých se můžete přihlásit i vy.

Kam tedy v květnu zamířit

Registrace na Tattoo convention 2016 bude spuštěna 15. ledna 2016. Pokud i vy chcete být součástí jedné z největších tetovacích akcí u nás, zavítejte v květnu na výstaviště v Holešovicích do Průmyslového paláce. Přijďte obdivovat práci tatérů z celého světa, užít si skvělou zábavu a kdo ví – třeba i načerpat inspiraci na své příští tetování. Vstupenky můžete zakoupit buď na celou dobu trvání akce nebo jen na jednotlivé dny. Darovat vstup můžete i prostřednictvím dárkového poukazu.

Napsat komentář