Piercingová šněrovačka


Jdete s dobou, ale rozhodně by vám nevadilo ji v módních trendech trochu předběhnout a upoutat na sebe tak pozornost? Pak by pro vás tím správným nápadem mohla být takzvaná piercingová šněrovačka, která se skvěle hodí na různé akce, kam se chystáte vyrazit například v šatech s odhalenými zády.

z117302554

Zdroj: forums.meez.com

Jak na šněrovačku

Nejprve bychom si měli prozradit, o co tu vlastně jde. šněrovačka je způsob zdobení těla, ale pouze na krátkou dobu, tedy nejčastěji na jeden den. I když se sní dá spát, rozhodně nelze říci, že by to bylo zrovna dvakrát příjemné. Celý systém šněrování je praktikován pomocí piercingů na kůži, mezi které se vplete právě uvedené šněrování a vznikne tak skutečně velmi netradiční ozdoba, díky které budete na párty za hvězdu. Aplikaci vám však musí udělat odborník, který ví, jak na to. Službu nabízí i řada tetovacích salonů, takže se rozhodně zeptejte tam. Protože samotná aplikace šněrování trvá zhruba hodinu, je třeba se většinou objednat a to stejně tak i na sundání, které doporučujeme ve stejný den večer. Pokud vám bude šněrování odstraňovat někdo svépomocí v domácím prostředí, nezapomeňte, že musí mít sterilní rukavice a místa vpichů na vaší kůži musí řádně vydesinfikovat.

Originální ozdoba pro každého

Ačkoliv jsme již v úvodu zmínili, že šněrovačka vypadá skvěle na šatech s holými zády, rozhodně se nejedná o ryze ženskou ozdobu. Skvěle totiž bude vypadat na rukou, takže se do ní mohou vrhnout i muži, kteří rádi bývají středem pozornosti. Pokud vám tetování a piercingy už připadají okoukané a chtěli byste něco víc, šněrovačka pro vás bude správnou volbou.

Napsat komentář