Nepodléhejme strachu z tetování


Domluvili jste si termín na vaše vysněné tetování a teď už jen čekáte, kdy den D nastane. Odpočítáváte dny a v hlavě se vám honí různé typy myšlenek. Především otázky, na které už byste tak rádi znali odpověď. Jedno víte, že dokud si tím neprojdete, odpovědi znát nebudete. Okolí na vás působí z jedné strany a z druhé vaše mysl. Je to normální, jen to okolí, kdyby vás nestrašilo bolestí, alergickými reakcemi a kdo ví čím ještě, bylo by vám v ty dny lépe, než je.

Je to individuální, někdo se nechá rozhodit snadno, a někdo to bere s velkou rezervou. Co člověk, to názor. Ani ten dotyčný nemusí mít žádnou zkušenost s tetováním a ví o tom víc, než kdokoliv jiný, především srší negativními názory.

Ano, krása něco obnáší, nebudeme tvrdit, že to není bolestivé, ale není to nic, co by se nedalo zvládntattoo-studio-southsea-751180-hout. Proč by se jinak ostatní milovníci nechávali tetovat víckrát a i na místa, která jsou citlivější, a tudíž bolestivější.
Řadí se sem nárt a kotník, hrudník, obličej, za uchem. Jsou to místa, kde je mezi kůži a kostí minimální tuk, a barva je vpichovaná, tak aby dobře držela, takže nějakou bolest cítit budete. Bolesti jsou přirovnávány ke škrábání kočky, depilace nohou, či trhání obočí, v případě žen. Mužská populace je většinou statnějších povah a jejich práh bolestivosti je jinde než u žen. Opravdu záleží na osobnosti, takže se to nedá ani dopředu přesně potvrdit.

Zajisté závisí na mnoha faktorech. Místo kérky, tatérových rukou a také na naší psychice. Ano i na ni. Ta s námi dokáže pohnout natolik, že termín můžete i zrušit. Proto je dobré zůstat nad věcí a neřešit, jak moc to bude bolet a spíše se začít těšit. Jednou jsme se rozhodli, tak už necouvejme zpět.

 

FOTO: everystockphoto

Buying an essay for money is also useful if you want to learn how to format your paper properly and cite references correctly.

Napsat komentář