Letní motivy tetování


Pokud uvažujete o tetování, pak je pro ně nejvhodnější doba právě nyní. Tataři doporučují, aby se tetování dělalo na jaře a mělo tak nejen dostatek času k hojení, ale také nebylo tolik vystaveno slunci jako bude například v létě. A proto pokud se pouštíte do výběru motivu nyní, přinášíme vám několik typů na ryze letní tetování.

my-hands-1165371

Zdroj: freeimages.com

Léto se slunečními paprsky

Asi nejčastěji používaným motivem, který by nám nejvíce připomínal léto, je bezesporu slunce. Nebojte se ale, že by takový motiv byl již okoukaný. I když je stále v kurzu a zájem o něj je velký, existuje tak vysoké množství různých provedení, vzorů a velikostí, že i vy můžete mít naprostý originál. Ostatně většina Tatarů je schopna vám vámi zvolený motiv ještě upravit podle toho, jak si přejete, takže opravdu platí, že co kus, to originál.

Staňte se hvězdou pláže

Příležitost ukázat své tetování v létě na pláži láká jistě řadu z vás a plavková sezona je pro to ideálním obdobím. Tetování ale musíte chránit příslušnými opalovacími prostředky, aby nedocházelo například k jeho poškození a vyblednutí. Co se týče samotných motivů, pak jsou velmi v kurzu již zmíněné podoby slunce, dále pak také mořských vlnek a obzvlášť oblíbený je symbol kotvy. Chybět nesmí ani zvířata, takže vsaďte například na delfíny, motýly, kraby a podobně. Pokud si nejste jisti, zda chcete jít do trvalého tetování, pak pouvažujte alespoň o tom dočasném, které vám udělá paráda během letních dnů, ale poté již po něm nezůstanou ani památky

Napsat komentář