Kolik stojí tetování?


Přemýšlíte nad tetováním, ale otázkou u vás zůstává cena? Tady se dostáváte svým způsobem do slepé uličky, protože cenu tetování ovlivňuje několik faktorů. Teprve podle nich vám může tatér určit alespoň přibližnou cenu. Mimo jiné bude záležet i na službách tatéra. Je to podobné, jako například u kadeřníka. Buď to si zajdete ke klasickému kadeřníkovi nebo do Barber shop-u. Počítejte ale s tím, že ceny se budou výrazně lišit.

Kolik stojí tetování?

Každý by si chtěl nechat na své tělo vytetovat originální obrázek. To se ovšem podepíše na konečné ceně. Ta nás zajímá konec konců na prvním místě, protože ne každý má tisíce korun na tuto zábavu. Tetování si ovšem musíte nejprve řádně promyslet, nejedná se totiž o módní doplněk, který snadno sundáte. Jste-li stoprocentně přesvědčení o tom, že tetování chcete, můžete se přesunout na samotnou cenu. Ta se bude pohybovat v rozmezí od 1.000 do několika tisíc korun.

Kolik stojí tetování

V případě složitějších a větších obrázku se snadno vyšplháte i na částku převyšující 10.000,- Kč. Většina těch, kteří s tetováním začínají se zajímají o cenu. Na kvalitu se už tak nedívají. Podobně je to i s výběrem salónu. Vyhledávají takové salóny a tatéry, jež jsou schopní vytetovat tetování za nejnižší možnou cenu na trhu. Pokud se na tyto body podíváte z druhého pohledu, v první řadě by vás měla zajímat především kvalitu a výběr salónu. To si však spousta lidi neuvědomuje.

Nedozvěděli jste se nic o ceně?

V předchozích odstavcích jsme vám mírně naznačili, kolik může stát tetování. Záležet bude na mnoha faktorech. Jak jsme uvedli, k těm nejzákladnějším patří výběr tatéra a tetovacího salónu. Nepočítejte ale s tím, že vaše úspora bude v tisící korunách. Bude se jednat o nižší částky. Co se týče kvality, tady se to může projevit o dost více. Zkuste se tedy rozhodnout správně, zda je pro vás lepší jít za nižší cenou nebo za kvalitou. Cenu rovněž ovlivní velikost tetování a samotný obrázek.

Napsat komentář