Kdy se nenechat tetovat nebo o tom alespoň přemýšlet?


Víte, kdy je lepší od tetování upustit a místo něho si najít jinou zábavu? Pokud ne, představíme vám v tomto článku pár základních tipů. Jestliže se v nich naleznete, znamená to, že byste měli znovu zvážit, zda tetování opravdu chcete či nikoliv. Tetování, jak jsme již naznačovali v ostatních článcích není módní doplněk, který sundáte, když ho zrovna nebudete potřebovat. Je to svým způsobem podpis na celý život, nenecháte-li si ho odstranit.

Není vaše rozhodnutí pevné?

Máte objednaný termín, vybraného tatéra i finanční prostředky, ale občas se vám v hlavě honí myšlenky, že neděláte správně? Vaše rozhodnutí není pevné a stoprocentní, takže byste toho mohli časem litovat. V takovém případě je na místě důkladně zvážit, zda tetování skutečně chcete či nikoliv. Je dobré termín odložit nebo jej alespoň posunout. Není totiž nic horšího, než toho následně litovat, že jste se nechali tetovat. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, tetování není snadné odstranit. Jde o bolest a časovou investici.

Kdy je možné se nechat tetovat

Další nejisté tetování je jméno svého partnera. Nemáte jistotu, že s partnerem zůstanete na celý život. Jakmile vás opustí nebo vy jeho, co bude s tetováním? Novému partnerovi nebo partnerce by vaše tetování s jménem svého bývalého partnera mohlo vadit. Jak jste si mohli přečíst v předchozím odstavci, odstranit tetování je bolestivý proces, který vás bude stát jednak čas a jednak finanční prostředky. Lásku nemusíte dokazovat tím, že si necháte vytetovat jméno partnera na své tělo. Možností je spoustu, jen musíte najít tu správnou.

Zdravotní problémy

Zdravotní problémy mohou výrazně ovlivnit vaše tetování. Jestli o některých zdravotních problémech víte, je na místě zajít si nejprve ke svému lékaři a tetování s ním konzultovat. Jedině tak budete mít jistotu, že se vám následně neobjeví vážnější zdravotní problémy či zhoršení celkového stavu. Pokud budete tento problém ignorovat, riskujete tím své zdraví, které by bezpochyby mělo být na prvním místě.

Napsat komentář