Jakým tetováním se chlubí celebrity? Fantazii se meze nekladou


Tetování stoupá v oblibě a obrázkem na svém těle se pyšní i mnohé celebrity. Které to jsou a jak nápaditě se zdobí? Pojďme alespoň letmo prozkoumat jejich těla.

Kronika fotbalistova života

Například kontroverzní americká zpěvačka Lady Gaga má kérek hned několik. Horní i spodní část zad si nechala zpestřit květinami, paži levé ruky filozofickým citátem, zápěstí mírovým symbolem. Rozhodně se za motivy nestydí, naopak je ráda spoře oděná ukazuje. Pro zdobení svého krásného těla se nadchla i oblíbená americká herečka Angelina Jolie. Na levém rameni má souřadnice míst, na kterých se narodily její děti. Ze spodní části zad pro změnu kouká tygr. S tetováním nešetří ani exotická zpěvačka Rihanna. Nechala se vyzdobit rybami vytetovanými za uchem, pod ňadra ji tatéři ztvárnili bohyni Isis v plné kráse, v pravém uchu se jí skví hvězda, na pravém boku pro změnu modlitba. Dá ovšem rozum, že tohle nevzniklo všechno najednou, ale trvalo to pěkných pár let. Celou kroniku mapující jeho pestrý život má na svém těle britský fotbalista David Beckham. Počínaje jménem svého syna Brooklyna vytetovaným v dubnu 1999, přes jméno manželky Viktorie z roku 2000 až po sedmičku, kterou nosil na svém fotbalovém dresu, jména dalších dětí nebo nápis „Grandad“ připomínající jeho mrtvého dědečka.

Kuriózní tlačítko první pomoci

Některé hvězdy se prostě chtějí lišit, upoutat, a proto si vybraly pro svá tetování opravdu kuriózní místa i motivy. Opravdu neobvyklé místo si pro svoji kérku našla extravagantní americká zpěvačka Kesha, které vytetovali na dolní ret zvolání „Suck it“. Americká zpěvačka Pink si dokonce nechala na předloktí pravé paže ztvárnit tlačítko první pomoci. Jenže, i když ho zmáčkne, stejně se nic dít nebude. O tom, že se nevyplácí nechat si vytetovat jméno své vyvolené, by mohl vyprávět známý americký herec Johnny Depp. Když si nechal na rameno znázornit jméno své tehdejší přítelkyně Winony Ryderové a hlásal do světa „Winona navždy“, nedlouho poté se s ním krásná Winona rozešla.

Napsat komentář