Jaké motivy jsou právě teď in


Uvažujete o tetování, ale nejste si jisti, pro jaký motiv se rozhodnout? Pořádnou porci inspirace vám přinášíme v našem dnešním příspěvku, ve kterém vám prozradíme, jaké tetovací motivy právě nejvíce letí. Necháte se strhnout aktuálními trendy nebo použijete vlastní zcela originální motiv?

Zdroj: tattoomagz.com

Zdroj: tattoomagz

Osvědčená klasika

Asi dobře víte, že nejčastěji se nechávají lidé potetovat různými nápisy. Ačkoliv ještě nedávno převažovala vytetovaná jména, v současné době je pomalu vytlačují motivační citáty a slogany. Kdo by neznal oblíbené “stay strong” nebo “peace & love”. Většinou zůstávají takové slogany osamocené, ale můžeme se setkat i s drobným doplňujícím obrázkem. Stále jsou však v kurzu i úryvky citátů slavných osobností nebo rovnou hlášky z filmů či výpisky z knih. Ano – už i takové nápisy zdobí mnoha těla a sklízejí s nimi ohromný úspěch. Máte svého oblíbeného autora? Pak si můžete vybrat jeho citát nebo svoji oblíbenou pasáž z jeho knihy. Fantazii se meze nekladou a toho byste měli využít naplno.

Témata, které teprve pronikají

Novinkou jsou mezi tetovacími motivy různá vyobrazení konkrétních společenských skupin – například veganů, fotbalových fanoušků a podobně. Každá skupina má své symboly, ale také celé obrázkové scény, které se tetují především v barevném provedení. Vypadají dokonale a na první pohled je z nich jasné, jakou skupinu prezentují. Problémem ovšem že, že se spousta osob rozhodne pro stejný motiv, avšak většinou si jej nechají alespoň drobně poupravit, aby skutečně získali originální tetování, které nebude mít nikdo jiný. Výjimkou nejsou ani motivy z počítačových her či filmů. U těch ovšem majitelé patrně podcenili skutečnost, že filmový průmysl jde stále kupředu, a tak se pestrá paleta filmů stále rozšiřuje víc a víc a motivy z filmovými postavami tak nejsou zrovna tou nejlepší variantou.

Napsat komentář