Jaké jsou varianty při odstranění tetování


Máte tetování, ale rozhodli jste se pro jeho odstranění? V hlavě se vám ovšem honí myšlenky, protože z této akce máte strach? Je to zcela normální. Odstranění tetování děsí většinu lidí, kteří si jej pořídili, ale postupem času s ním nejsou spokojení. Strašení probíhá takovou formou, že se údajně jedná o bolestivější proces než tomu je v případě, kdy si tetování pořizujete. Variant, jak odstranit tetování je několik. Záležet bude na tom, o jaké tetování a kvalitu se jedná.

Jak lze odstranit tetování?

První variantou je chirurgický zákrok. Ve zkratce jde o proces, během kterého se tetování doslova vyřízne. Nemusíte se ničeho bát, celý zákrok probíhá v anestezii, takže při akci necítíte žádnou bolest. Je tady ovšem jedna zásadní nevýhoda, která spočívá ve viditelných jizvách. S tím je bohužel potřeba počítat. Jizvy není možné plně odstranit. Vždy budou alespoň částečně vidět. Druhou variantou pro odstranění tetování je frézování. Tady je nutné počítat s tím, že jde o nejbolestivější variantu vůbec. Právě z toho důvodu je nejméně využívaná. Opět je zákrok prováděn v anestezií, jen s tím rozdílem, že bolest skutečně ucítíte.

Jaké jsou varianty při odstranění tetování

Podobně, jako u předchozí varianty dochází k viditelným jizvám. Zákrok totiž probíhá formou vybroušení místa, na kterém se tetování nachází. Celkové léčení se odhaduje tedy na několik týdnů. Na místě z počátku vznikají nepříjemné a viditelné krvavé rány. Postupem času se na daných místech začnou objevovat výše uvedené jizvy. Poslední variantou je laser. Tato metoda patří k těm nejméně bolestivějším. Kromě toho nezanechává po sobě nepříjemné a viditelné rány. Záležet ovšem nebude čistě jen na vás, ale i na vašem tetování, včetně jeho kvality.

Poradit se musíte s odborníky

Bezpochyby je na místě si nechat poradit odborníky. Právě ti vám mohou s tímto problémem poradit. Konzultujte tedy vše, co se týče jak vašeho tetování, tak vás osobně. Jedině tak dojde k bezproblémovému odstranění, které bude vést k maximální spokojenosti.

Napsat komentář