Jak vybrat salon, kde nechat tetovat?


Výběr tetovací salonu nepodceňte. 

Chcete se nechat tetovat? Máte zájem o tetování, ale nevíte, jak si správně vybrat taterský salon? Výběr salonu rozhodně nesmíte podcenit. Dobrý tatér Vám odborně nakreslí tetování, poskytne Vám potřebné rady a striktně dodržuje všechny hygienické podmínky. Máme pro Vás několik rad a tipů, jak vybrat ten nejlepší taterský salon. Tetovací salony dnes najdete po celé České republice, nejvíc se jich pochopitelně nachází v Praze.

Základem je bezpečnost a kvalita.

Základním kritériem při výběru salonu pro tetování je bezpečnost a kvalita. Nejlepší reklamou je doporučení přátel a známých. Zkuste se proto pozeptat ve svém okolí, jistě přijdete na někoho, kdo nosí tetování, ten Vám pak výrazně usnadní výběr. Pokud však nikoho takového neznáte, musíte se spolehnout na internet. Stačí zadat slovo tetování do internetového vyhledavače a záhy získáte stovky salonů, které se zabývají tetovacím uměním. Jestliže si chcete vybraný salon ověřit, pak zkuste najít diskuze o tetování. Na internetu jich je více než dost.

Vzory, obrázky, ornamenty.

Tatér Vás seznámí s technikou tetování a dohodne s Vámi čas, kdy dojde k tetování. Také Vám dá rady ohledně výběru obrázku nebo ornamentu.  Poskytne Vám katalog obrázků, nebo Vám poradí, kde si vzor opatřit. Zkušený tatér Vám nabídne i vytvoření individuální kresby na míru jen pro Vás. Vstřícný a ochotný tatér Vám odpoví na všechny otázky.

Pozor na zdravotní rizika.

Všímejte si také hygieny a čistoty v salonu. Zeptejte se jaké nástroje tatér užívá a jak se o ně stará. Tetování s sebou může přinést i určitá zdravotní rizika, která je třeba minimalizovat. Důležitá je především prevence. Rozhodně neplatí pravidlo, že nejdražší studio je také to nejlepší. Při určení kvality tetovacího salonu je nutné zohlednit více kritérií.