Jak vybrat pro tetování vhodné místo?


Tetování je svým způsobem smlouva na celý život. Ano, žijeme v moderní době, ve které je možné tetování odstranit, ale nepočítejte v žádném případě s tím, že tento proces trvá pár minut a obejde se bez bolesti či finančních prostředků. Ve většině případu je skutečně tetování na celý život, protože rozhodnete-li se pro něho, s největší pravděpodobností ho už nikdy nebudete chtít odstranit. Jak vybrat pro tetování vhodné místo?

Jak vybrat pro tetování vhodné místo?

Na řadu přichází otázka, zda si nechat udělat tetování na viditelném místě či nikoliv. Tato otázka patří vůbec k těm nejdůležitějším a nejobtížnějším, a to z mnoha důvodu. Tím největším důvodem ovšem bývá vaše povolání. Ne každé povolání umožňuje tetování na viditelných místech, protože si to zkrátka zaměstnavatelé nepřejí. Podle slov některých z nich nemůže člověk, který má tetování pozitivně prezentovat společnost. Rozhodně to není o tom. Společnost může prezentovat každý člověk, jež má zkušenosti. Ty jsou totiž základem.

Výběr vhodného místa pro tetování

Na druhou stranu se nemůžeme ničemu divit. Pokud vaše povolání tetování na veřejném místě nepovoluje, zkuste si vybrat takové místo, které bude zajímavé alespoň pro vás. Konec konců se necháváte tetovat kvůli sobě, nikoliv kvůli toho, aby to ostatní viděli. Nepouštějte se do tetování, jestliže to děláte pro ostatní. Dalším důležitým dotazem je výběr správné strany. Necháte si tetování provést na pravé či naopak na levé straně? Tato otázka vzbuzuje u začínajících lidí s tetováním obrovský zájem.

Jak se rozhodnout?

Většina obyvatel, kteří se nechávají tetovat se v konečném důsledku rozhodne pro svou stranu. Pro lepší pochopení, jste-li pravák, tetování si tedy necháte vytetovat na pravou stranu. V opačném případě zvolíte stranu levou. Není to ale pravidlem! Na druhou stranu tak výběr budete mít rychleji za sebou a nemusíte nad tímto procesem příliš dlouho přemýšlet. Víte-li předchozí dvě odpovědi, na řadu přichází místo tetování. To je úzce spojeno s tím, zda jej chcete světu ukázat či nikoliv.

Co se týče viditelných míst, volí lidé nejčastěji například ruce nebo lýtka. Jsou pro vás ruce relativně širokým pojmem? Ať už si zvolíte jakékoliv místo na ruce, vždy vaše tetování vynikne. Z neviditelných míst jsou často oblíbené prsa, boční strana těla nebo stehna. Záleží na vás, jaké místo si na konec vyberete.

Napsat komentář