Jak probíhá práce tatéra aneb jde o dovednosti i čistotu


S největší pravděpodobností vás bude zajímat, jak práce tatéra probíhá. Pokud si nedokážete pod tímto pojmem nic představit, nemusíte zoufat. S práci tatéra vás lehce seznámíme. Svým způsobem by se dalo říct, že základem skvělé odvedené práce tatéra je v konečném důsledku jak jeho dovednosti a přístup, tak hygiena a celková čistota. Bez ní se ráce tatéra nedá považovat za úspěšnou. Konec konců i vy byste k takovému člověku nejspíš nešli.

Jak probíhá práce tatéra aneb základ je v dovednostech a hygieně

Jakmile vstoupíte do tetovacího studia, tatér se vám v okamžiku začne věnovat. Pochopitelně pouze v případě, že nemá v danou dobu jiného klienta. Jestliže tomu tak je, poprosí vás o vyčkání v čekárně. Už na jeho přístupu poznáte, zda se jedná o správnou osobu či nikoliv. Je to podobné, jako u jiných služeb, ať už se jedná o kadeřnictví nebo autoservis. Ve chvíli, kdy na vás přijde řada, tatér s vámi projde veškeré body. Vysvětlí vám důležité informace. O to více v momentě, kdy se necháváte tetovat poprvé. Chcete-li mít jistotu, že je vše hygienicky v pořádku, držte se těchto pravidel.

Jak probíhá práce tatéra aneb jde o dovednosti i čistotu

Všimněte si, jestli má tatér gumové rukavice. Právě tento bod patří k prvotním hygienickým pravidlům. Dále se zaměřte na jehlu. Tu by měl tatér rozbalit přímo před vámi. Neexistuje větší jistota, než ta, kterou jsme uvedli. Pokud tatér rozbalí tetovací jehlu přímo před vámi, můžete zůstat klidní. Tetovací jehlu by v neposlední řadě měl tatér vložit do tetovacího stroje rovněž před vámi. Následně se pouští do práce. Práce ovšem nezačíná ihned tetováním. Tatér nejprve musí místo očistit, vydezinfikovat a v případě většího ochlupení i oholit.

Práce tím však nekončí!

Práce tatéra tímto nekončí. Tatér si v první fázi udělá kontury. Teprve poté se pouští do vyplňování samotného obrázku barvami. Na závěr tatér provádí stínování. Budete-li mít jakýkoliv problém, neváhejte se na tatéra během práce obrátit. Na veškeré dotazy jsou zkušení tatéři připravení. V článku jsme vám popsali nejenom práci tatéra, ale i pár základních bodů o tom, jak by mělo vypadat místo neboli tetovací studio.

Napsat komentář