Falešná tetování pro každého


Trvalé tetování je rozhodnutí na celý život, a tak se není ani čemu divit, že někteří své první tetování stále odkládají. Nejsou si totiž jisti, zda je to skutečně to, co chtějí. Po čase se rozhodnou motiv ještě změnit a tak to jde pořád dál. Spousta z nich si nakonec tetování nenechá dát nikdy. Naštěstí je tu ale řešení v podobě dočasného tetování, díky kterému si může každý vyzkoušet, jak mu bude tetování slušet.

tattoo-3-1492385

Zdroj: freeimages.com

Kde sehnat falešné tetování a jak je aplikovat

Dočasných neboli falešných tetování existuje celá řada a tím se také liší způsoby jejich aplikace. Nejčastěji se využívá tetovacích fixů, které můžete zakoupit v papírnictví. Ty vám ale bohužel vydrží na těle jen několik dnů. O něco lépe jsou na tom tetovací barvy, které se aplikují pomocí štětce a šablon. U nich je výdrž týden až dva. Pokud chcete tetování, které vám vydrží například přes celé prázdniny, investujte do tetování nalepovacího. To seženete například v tetovacích salonech, ale i v kvalitním papírnictví. Aplikace takového tetování je velmi snadná a s pomocí přiloženého návodu ji zvládne opravdu každý. Buďte ale velmi důkladní a postupujte přesně podle kroků uvedených v návodu, jinak vám vaše tetování nejen že nebude správně držet, ale také se mohou odlepovat jednotlivé části, což opravdu nevypadá dobře.

Jaké motivy jsou k dostání

Stejně jako u trvalého tetování máte i v tomto případě možnost výběru z mnoha motivů a nápisů. Protože ale falešná tetování nejsou ještě zcela v podvědomí potenciálních zájemců, není jejich nabídka příliš rozmanitá. To by vás ale rozhodně nemělo od jejich vyzkoušení odradit, jelikož lze u výrobce objednat tetování podle vlastního vzoru, takže můžete nosit to, co si sami navrhnete. Nebojte se a vyzkoušejte falešné tetování, než si pořídíte to pravé.

Napsat komentář