Dočasné tetování


Líbí se Vám tetování, ale bojíte se, že je to „na vždy“. Máme pro Vás zajímavou alternativu. Zkuste metodu dočasného tetování. Máte několik možností.

„Tetování“ na pár dnů.

 Pokud chcete vyzkoušet, jak byste se cítili, s tetováním na těle vyzkoušejte dočasné obrázky, ornamenty a motivy ve formě nálepek, které koupíte v kosmetických salonech.  Takové „tetování“ lehce smyjete mýdlem. Tato forma „tetování „ hodí například i pro mimořádné situace. Například na večírek nebo párty s kamarády.

Volání exotických dálek. Vyzkoušejte tetování hennou.

Henna to je speciální pasta, jejíž původ je v Africe. Je to tzv. umění Mehndi, které bylo a je rozšířené ve východní a severní Africe. Dnes je populární po celém světě. Díky mnoha celebritám, které hennu s oblibou používají. Jedná se o různé vzory a ornamenty, které je možné aplikovat na celé tělo, především pak na ruce a nohy.  Henna je složena s kávy, čaje, citronové šťávy a cukru. Tetování hennou vydrží několik dní až týdnů. Záleží, kde je motiv umístěn. Navíc je zcela bezbolestné.

Dočasné tetování formou permanentního make-upu.

Jestliže však toužíte po tetování, které by Vám vydrželo podstatně déle a přitom nebylo na celý život, pak vyzkoušejte techniku, která se využívá na permanentní make-up. Právě díky této technice, můžete získat tetování, které Vám vydrží v rozmezí 3 – 5 let.  Lze vytvořit jakýkoliv vzor a motiv. Mezi ženami je velmi oblíbené tzv. znamínko neboli piha krásy, která se vytvoří nad horním rtem. Je to implantace přírodních pigmentů do vrchní vrstvy kůže. Používají se stejné přístroje a nástroje jako při klasickém tetování.  Pracuje se s vrchní vrstvou kůže, což je tzv. epidermis. Právě ta podléhá přirozené obnově, a proto se barvivo díky šupinkám odumřelé kůže postupně vytratí. To je však u každého klienta velmi individuální. Zpravidla se jedná o časové rozpětí tří až pěti let. Až začne tetování blednout, má klient nebo klientka v zásadě dvě možnosti: celý zákrok podstoupit znovu a motiv obnovit či zvolit jiný anebo nechat motiv vyblednout a nový neaplikovat.