Bolestivá místa aneb když tetování bolí více!


Tetování se dělí svým způsobem na dvě základní skupiny, co se týče bolestí. Tou první jsou ta místa, která patří k bolestivějším. Tou druhou skupinou jsou následně místa, kde sice bolest ucítíte, ale ne v takovém měřítku, jako u první skupiny. Pokud jste v tomto oboru začátečník, pak sáhněte po méně bolestivějších místech, abyste věděli, do čeho jdete. Rozhodně není na místě, hrát si na hrdinu. Jakmile zjistíte, co tetování obnáší, můžete se poté pustit do dalších.

Bolestivá místa aneb když tetování bolí více!

Pokud bychom se podívali na nejbolestivější místa v oblasti tetování, zjistíme, že se to týká těch míst, kde je malé množství podkožního tuku. Kromě toho se tyto místa nacházejí v blízkosti kostí. Pro lepší představu do této skupiny patří například lopatky, nárt, páteř, žebra nebo klouby. Jestliže se chcete nechat tetovat na těchto místech, připravte se na bolest, která bude místami až nesnesitelná. Jakmile tento proces vydržíte, bolest ucítíte ještě dalších několik desítek hodin. S tím je potřeba počítat.

Bolestivá místa na tetování

Nejbolestivější místa se ovšem týkají i obličeje. I obličej je pro naše tělo velice citlivá část těla. Jestliže tedy přemýšlíte i nad touto části těla, opět je potřeba se obrnit nervami. Jak jsme již uvedli v předchozích odstavcích, pro začínajícího člověka, který se chce nechat tetovat je ideální volbou místo, které příliš nebolí. O to více v momentě, kdy nesnášíte bolest a máte z ní doslova strach. Nikdy totiž nevíte, co to s vámi udělá a přerušit tetovací proces v polovině je zkrátka nesmysl. Pojďme se podívat na méně bolestivá místa.

Jaká místa jsou méně bolestivá pro tetování?

K méně bolestivým místům patří například předloktí, rameno, paže, stehno nebo lýtko. Jsou to místa, na nichž se vyskytuje větší množství podkožního tuku, a tak bolest není tak výrazná. Neznamená to však, že bolest neucítíte. I tato místa jsou bolestivá, ale v žádném případě se nedají porovnávat s těmi, které jsme uvedli výše.

Napsat komentář