Běžná místa pro piercing


Znáte nejběžnější místa pro piercing? Pokud ne, možná vás některá z nich překvapí. V následujících odstavcích vám tyto místa přiblížíme. S největší pravděpodobností si většina z vás řekne, že se jedná svým způsobem o celé tělo, ale věřte nám, že tomu tak není. Jestliže nad piercingem přemýšlíte, zkuste si z těchto tipů ohledně nejběžnějších míst vzít alespoň částečnou inspiraci. Zvolíte-li jinou část těla nebo tu, která se běžně nevyužívá, poraďte se se zkušeným odborníkem.

Nejběžnější místa pro piercing?

Prvním běžným místem pro tuto ozdobu je nos. Jakmile máte piercing čerstvě aplikován, buďte maximálně opatrní. Snažte se nesmrkat na sílu či provádět jiné procesy, které by mohli vést k poškození piercingu nebo poranění vašeho nosu. Musíte také myslet na fakt, že je potřeba s piercingem zacházet opatrně, a to se týká i celkové bezpečnosti. Snadno se může stát, že zavadíte o nějaký předmět, ať už se to bude týkat utírání do ručníku nebo jiných aktivit. Dalším oblíbeným místem jsou bradavky. Toto místo upřednostňuji především ženy.

Běžná místa pro piercing

I toto místo nese určitá rizika. Spodní prádlo si budete muset častěji měnit. Ženy jsou zvyklé nosit podprsenku déle, než spodní část spodního prádla, protože se v těchto místech nepotí. To ovšem neplatí v momentě, kdy si necháte propíchnout bradavky. V takovém případě jste nucení měnit vrchní část spodního prádla častěji. Jde o hygienická opatření, která patří k těm vůbec nejzákladnějším. Opět zacházejte s piercingem opatrně. I tady můžete snadno zavadit o cizí předměty. Chcete se dozvědět o dalších oblíbených místech? Pokračujte níže.

Jaká místa jsou pro piercing oblíbená?

K dalším místům patří obočí a jazyk. Na rozdíl od bradavek se jedná o viditelné místo, podobně, jako tomu je u nosu. Tento krok tedy musíte důkladně zvážit, protože vás to může omezit například v profesním životě. Spousta lidí má následně problém ve svém stávajícím zaměstnání nebo při hledání nového.

Napsat komentář