Pozor na takzvané permanentní tetování


Pokud si pohráváte s myšlenkou, že byste si nechala na své kůži udělat tetování, patrně jste se o tuto problematiku začali již trochu zajímat. Kromě výběru toho nejlepšího tetovacího salonu byste se ale také měli zajímat o to, jak se bránit před lidmi, kteří vám nabízejí takzvané permanentní tetování, které vám ale vydrží sotva 5 let.

las-vegas-1062140_960_720

Zdroj: pixabay.com

Zlo jménem kosmetické salony

Nejdůležitější, co potřebujete znát, je rozdíl mezi tetovacím studiem, kde se primárně zaměřují na tvorbu tetování, a kosmetickým salonem, kde nabízí permanentní tetování například v podobě očních linek, kontury rtů a podobně. Bohužel i zde můžete už také narazit na motivy, což by vás možná na první pohled mohlo přilákat, avšak pozor, jelikož slibované permanentní tetování po čase vybledne a bude vypadat opravdu nehezky. Bohužel nezmizí úplně, takže stále bude znát místo, na kterém bylo, ale parádu vám již rozhodně neudělá. Proto pokud chcete opravdu trvalé tetování, zamiřte do tetovacího studia, kde dobře ví, jak takové ozdoby dosáhnout, aby vám vydržela co nejdéle.

Proč je lepší si připlatit

A proč si tedy lidé chodí stále dělat permanentní tetování do kosmetických salonů, když ví, jak je na tom jejich kvalita? Jednoduše se nechají zlákat nižší cenou, než jakou by vás stálo skutečně trvalé tetování v profesionálním tetovacím salonu. Proto pokud vám není lhostejné, jak bude vaše tetování vypadat za několik let, rozhodně se nebojte připlatit, jelikož nižší cena se v tomto případě skutečně rovná nižší délce trvání.

Napsat komentář