Tetování hennou


Nelíbí se vám klasické tetování, ale rádi byste své tělo nějak ozdobili? Nebo se prostě jen bojíte, že vám vámi zvolený motiv tetování za několik let přestane líbit a pak nastane problém? Existuje zde však velmi snadné řešení a tím je tetování pomocí henny, které je dočasné, ale hlavně vypadá velmi originálně.

Henna-Tattoo-2015

Zdroj: tattoo-trends.net

Co je to henna a kdy se používá

Henna je speciální přírodní prášek, kterého dosáhnete pomocí rozemletí listů nebo výhonků keře henna. Naštěstí ale nic takového podstupovat nemusíte, jelikož henna je již běžně k dostání v našich obchodech. Její použití je hejné, ale nejčastěji se s ním můžete sekta ve spojení s barvením vlasů nebo právě zmíněným tetováním. Jedná se totiž o velmi šetrný způsob zdobení těla, který je v poslední době velmi populární. Odstínů henny je hned několik, avšak nejpoužívanější je hnědá henna, tedy ve své přirozené podobě, dále pak například červená. Od obou uvedených barev existuje mnoho odstínů, z nichž si můžete vybírat. Nás bude ale nejvíce zajímat barva bílá, která je pro tetování na kůži naprosto ideální. Pokud se bojíte, že bílá barva nedokáže vyniknout na světlé kůži, jste na omylu. Henna totiž umí dělat skutečné zázraky a vy se o nich můžete přesvědčit doslova na vlastní kůži.

Vyzkoušejte hennu i vy

Pokud vás zaujalo toto krátkodobé zdobení těla, vydejte se do tetovacího salonu. Většina z nich tetování hennou již nabízí jako svůj stálý sortiment služeb. Bohužel i henna má pro své majitele některé nevýhody. Patří sem například skutečnost, že pohlcuje UV paprsky a pokud tedy máte tetování hennou, kůže pod ním se neopálí. Stále ale převažují výhody z nichž velmi významnou je právě ta, že si díky henně můžete vyzkoušet různé motivy tetování a až pak se rozhodnout pro ten, který by vám slušel nejvíc a necháte si jej vytetovat natrvalo.

Napsat komentář