Novinka: tetování na zuby


Že je tetování všeobecně velmi populární snad ani není třeba zmiňovat. A že jsou někteří ochotni zajít až na samé hranice vlastní kreativity a šílenosti snad taky nebude třeba zdůrazňovat. Ve světě tetování se člověk může setkat s ledasčím, avšak tohle tu skutečně ještě nebylo. Pokud si myslíte, že už vás nic nemůže překvapit, pak jste na omylu.

dental-tattoo

Zdroj: thebrunettediaries.com

Úsměv, prosím!

Ano, čtete správně. Tetování na zuby je novým trendem v oblasti tetování a získává si čím dál větší popularitu. Právě proto, že je tento typ tetování velmi neobvyklý a poměrně nový, nemůže se jím pyšnit každý tak jako tetováním na místech, která jsou pro většinu z nás již obvyklá. Možná právě to je ten důvod, proč je zájem o zubní tetování tak vysoký. Jedinou nevýhodou takového obrázku je snad už jen to, že z dálky váš zub může vypadat spíše jako by jej “zdobil” kaz. Zblízka ale můžete mít dokonalou miniaturu všeho, na co si jen vzpomenete. Zaujala vás tato netradiční výzdoba chrupu? V České republice si ji můžete nechat udělat jen na několika místech, ale lze předpokládat, že s rostoucím zájmem o tento trend porostou i pobočky, na kterých si můžete nechat zdokonalit svůj úsměv.

Jak se tetují zuby

Nyní asi budete zklamání, protože toto tetování vám neudělá žádný tetovací salon. Navštívit budete muset speciálního zubního odborníka. Další překážkou by pro vás mohlo být míst, kam s chcete nechat tetování umístit. Tetuje se totiž většinou na falešné zuby a to tak, že se do nich jehlou nakreslí jednoduchý obrázek. Tetování na pravé zuby by totiž mohlo nenávratně poškodit zubní sklovinu a to by byla vysoká daň za obrázkem vyzdobený úsměv. Tento trend tetování na zuby má svůj původ v Japonsku, ale bleskovou rychlostí se šíří i do dalších zemí světa. Setkat se můžete jak s motivy květin, hvězd a motýlů, tak i s Mickey Mousem či Shrekem.

Napsat komentář